Лого KNX

KNX Партнер  

Невидимий сенсорний вимикач ProxyTouch KNX від Enertex

Його не видно, але він працює!

.enertex proxytouch 01

Представляєм принципово новий "невидимий" сенсорний вимикач ProxyTouch KNX, який випускається німецькою фірмою  Enertex Bayern GmbH.

 

Відео огляд, налаштування і тестування цього датчика можна подивитись на нашому каналі ProxyTouch KNX.

Завдяки своїй "невидимості" ввимикач ProxyTouch KNX вписується в абсолютно любий дізайн. Таким чином просто и радікально вирішується питання з підбором вимикачей під дизайн приміщення :)

Також вимикачі ProxyTouch KNX можна встановлювати у приміщеннях з підвищенною вологістю  і навіть у душових кабінах. Головне - виключити пряме попадання струміня води на вимикач, щоб не було хибного спрацювання!

enertex proxytouch

Вимикач ProxyTouch KNX представляє собою ємнісну сенсорну поверхню, яка монтується під  оздоблювальним матеріалом (керамічна плитка, дерево, пластик , скло). Товщина матеріалу, під яким встанавлюється сенсорний вимикач, - до 25 мм.

Встанавлюється вимикач приклеюванням в процесі оздоблювальних робіт до зворотньої сторони  материалу (керамична плитка, дерево, пластик , скло).

Вимимкач ProxyTouch KNX складається з трьох сенсорних зон. Сенсорні зони можуть бути використані разом,  окремо або жестом "зсув".

Основні особливості цього унікального виробу - 

  • Простим дотиком до поверхні с зафіксованим за нею пристроєм можна управляти освітленням (комутація, димування), управляти жалюзі і т.п.
  • Ємнисній датчик дотику (ідеально підходить для кераміки, дерева, скла)
  • Товщина оздоблювального матеріалу - до 25 мм
  • Три сенсорні зони можуть бути задіяні разом, окремо, також можливо використання подвійного натискання або жесту "зсув".
  • Настроюваний звуковий сигнал зворотнього зв'зку
  • Декілька сенсорних панелей можуть буть використані в якості однієї великої панелі
  • Пластиковий корпус (210x140x11 мм), стійкий до бризків води
  • Потребує тільки живлення від шини KNX 

 

ProxyTouch KNX 1 1155 HB ProxyTouch KNX 2

Proxy Touch KNX Database (завантажити)

Proxy Touch KNX керівництво (завантажити)